Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Майбутні фінансисти та бухгалтери знайомились із роботою податківців

10.07.2018

З метою виховання майбутніх платників податків сумлінними та законослухняними громадянами Державна податкова інспекція у м. Полтаві постійно проводить роз'яснювальну та виховну роботу з  підростаючим поколінням. Це дозволяє молоді вже у юному віці мати свідоме розуміння важливості партнерської взаємодії між контролюючими органами та платниками податків.

Одним із заходів, що проводяться для підвищення податкової культури молоді є запрошення учнів шкіл та студентів навчальних закладів міста на Дні відкритих дверей, що проводяться у приміщенні ДПІ м. Полтави. Так, 4 липня 2018 року двері міської податкової гостинно відчинились перед студентами Полтавської Державної Аграрної академії. Майбутніх фінансистів та бухгалтерів ознайомили з Центром обслуговування платників, де діти змогли побачити процес роботи податківців. Після цього студентам прочитали лекцію про основи податкової системи, завдання і функції Державної фіскальної служби України.

Переслідуючи мету активного розвитку податкової обізнаності юних полтавців та виховання майбутніх сумлінних платників податків, Державна податкова інспекція у м. Полтаві завжди активно співпрацює з  міськими закладами освіти.

Сектор організації роботи

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві