Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

З початку року за результатами позовної роботи органів ДФС Полтавщини до бюджету надійшло понад 18 млн. гривень

10.10.2018

Як відзначила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Алла Рябкова, протягом дев’яти місяців 2018 року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1314 справ, стороною в яких виступають органи ДФС Полтавської області на загальну суму 8 млрд. 583,1 млн. гривень.

Всього, із загальної кількості справ, що перебували на розгляді, вирішено  на користь органів ДФС – 268 на суму  1 млрд. 373 млн. грн., на користь платників  – 97 на суму 78,3 млн. гривень.

Станом на 1 жовтня 2018 року на розгляді в судах знаходилось 6 справ на суму 20,3 млн.грн. за позовами платників податків про стягнення бюджетної заборгованості по ПДВ, з них розглянуто та вирішено на користь платників податків  - 1 справу на суму 1,5 млн. гривень.

«За результатами проведеної позовної роботи органами ДФС Полтавщини впродовж січня-вересня поточного року до бюджету надійшло 18,3 млн. гривень.», - підкреслила заступник керівника обласного управління ДФС.  

 

Головне управління ДФС у Полтавській області