Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Питання погашення податкового боргу розглядалися на семінарі в обласному ГУ ДФС

11.10.2018

А саме, короткостроковий семінар, що пройшов в Головному управлінні ДФС у Полтавській області був присвячений темі організації роботи по погашенню податкового боргу та заборгованості з єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, перспективним напрямкам, актуальним проблемам і шляхам удосконалення роботи та взаємодії між структурними підрозділами у жовтні - грудні 2018 року. Участь у тематичному семінарі взяли керівники та фахівці підрозділів із погашення боргу, юридичного управління, а також управлінь на правах відокремлених підрозділів. Відкрили семінар начальник Головного управління ДФС у Полтавській області Сергій Садовий та його заступник Алла Рябкова, які ще на початку зустрічі відзначили, що головною метою зустрічі є виробити єдиний механізм співпраці та синхронізувати роботу так, щоб в області не було приросту податкового боргу, проте були тенденції щодо зменшення його суми та кількості боржників.

Під час обговорення на порядок денний були винесені питання: пріоритетні завдання по погашенню боргу та заборгованості з ЄСВ; підсумки роботи підрозділів погашення боргу ГУ ДФС в області за 9 місяців 2018 року; організація роботи та взаємодія структурних підрозділів ГУ ДФС у Полтавській області під час підготовки та супроводження справ у судах та ведення позовної роботи, а також при здійсненні заходів з погашення боргу (заборгованостей), тощо.

Крім цього в ході семінару було приділено увагу питанням дотримання вимог антикорупційного законодавства, а саме -  практиці складення адміністративних протоколів спеціально уповноваженими суб’єктами з питань протидії корупції відносно працівників ГУ ДФС' у Полтавській області та наслідкам притягнення до адміністративної відповідальності за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення й набрання законної сили обвинувальним вироком суду щодо державного службовця за вчинення умисного злочину передбаченого ст. 3661 Кримінального кодексу України.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області