Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Понад 16,4 млрд.грн. мобілізували до державної скарбниці органи ДФС Полтавщини

06.11.2018

А саме, за інформацією Головного управління ДФС у Полтавській області, за підсумками роботи січня-жовтня 2018 року до державного бюджету по ГУ ДФС у Полтавській області мобілізовано платежів в сумі 16 млрд. 434,2 млн.грн, в тому числі до загального фонду державного бюджету збір склав 16 млрд.424,9 млн.гривень.

В розрізі основних бюджетоформуючих податків надходження до загального фонду державного бюджету складають по: податку на прибуток – 1 млрд. 700,5 млн.грн., ПДВ – 2 млрд. 609,5 млн.грн., рентній платі за користування надрами – 9 млрд. 933,5 млн.грн., податку та збору на доходи фізичних осіб - 2 млрд. 57,5 млн.грн., в тому числі по військовому збору – 422 млн.грн., екологічному податку – 67,4 млн.грн., акцизному податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – 5,8 млн.грн., частині чистого прибутку – 10,7 млн. гривень.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року приріст надходжень до загального фонду державного бюджету забезпечено по податку на прибуток у 1,8 рази  рентній платі за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення – у 1,5 рази, податку та збору на доходи фізичних осіб – на 23,7 %, в тому числі по військовому збору - на 21,9 відсотки.

 

 

 

Головне управління ДФС у Полтавській області