Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДФС у Полтавській області повідомляє про результати антикорупційних заходів в ГУ ДФС у Полтавській області у 2018 році.

11.01.2019

Діяльність Головного управління ДФС у Полтавській області (далі – ДФС у Полтавській області) у сфері дотримання антикорупційного законодавства протягом 2018 року була спрямована на проведення ряду превентивних заходів, профілактику корупційних проявів та інших заходів передбачених чинним законодавством.

З метою упередження вчинення корупційних правопорушень, з працівниками ДФС у Полтавській області системно проводилися професійні навчання на антикорупційну тематику, зокрема щодо: запобігання та врегулювання конфлікту інтересів; дотримання правил етичної поведінки; дотримання вимог щодо фінансового контролю та запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням. Регулярно направлялися інформаційні матеріали структурним підрозділам ДФС у Полтавській області для ознайомлення та врахування у службовій діяльності.

Протягом 2018 року спеціально уповноваженими суб'єктами у сфері протидії корупції відносно працівників ДФС у Полтавській області складено 8 протоколів про адміністративні правопорушення. За результатами судового розгляду 6-ти протоколів адміністративні провадження закрито, до адміністративної відповідальності державних службовців не було притягнуто.

У 2018 році відкрито 3 кримінальні провадження, 2 з яких закрито у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення та 1 провадження триває.

ДФС у Полтавській області отримано 6 подань спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції про проведення службового розслідування та притягнення працівників до дисциплінарної відповідальності за вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією за які судом не притягнено до адміністративної відповідальності.

За результатами службових розслідувань 2-х працівників притягнено до дисциплінарної відповідальності (оголошено догану), 2 службові розслідування тривають.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області