Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Представники ГУ ДФС у Полтавській області взяли участь у роботі колегії ГУ Пенсійного фонду Полтавщини

06.02.2019

Як зазначалося у ході засідання, протягом 2018 року загальна сума виплачених пенсій мешканцям області склала 13,4 млрд грн. що на 2,6 млн грн більше, ніж за попередній рік.

Начальник Головного управління Пенсійного фонду у Полтавській області Володимир Тараторін зауважив, що на даний час пенсійним забезпеченням в області охоплено майже 438 тисяч громадян, з яких 22 тисячі – колишні військовослужбовці. 84,5 тисяч пенсіонерів Полтавщини продовжують працювати.

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко зауважив, що основною метою роботи органів Пенсійного фонду та влади в цілому є забезпечення людей, які є однією з особливо вразливих категорій. Тому ці люди сьогодні потребують особливої уваги. Дуже важливо проводити своєчасну виплату пенсій.

У свою чергу присутній на колегії голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус повідомив, що сьогодні весь Пенсійний фонд працює над одним великим завданням — проведення перерахунку пенсій.

Вагомою складовою пенсійного забезпечення є надходження єдиного внеску. Зокрема за словами заступника начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанни Кузнецової у 2018 році забезпечено надходження даного податку в розмірі 6463,2 млн. грн., що на 1367,6 млн. грн. (або на 26,8 %) більше ніж у 2017 році. У січні 2019 року надходження склали 528 млн грн., що на 90,1 млн грн. більше відповідного періоду минулого року. Робота у напрямку збільшення надходжень продовжується.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області