Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Право на податкову знижку: як скористатися щодо витрат на освіту

13.02.2019

В рамках деклараційної кампанії – 2019 податковими органами області проводиться інформаційно роз’яснювальна робота головним завданням якої є  доведення до громадян норм Податкового кодексу України, щодо декларування доходів, отриманих у 2018 році. 

З метою підвищення рівня соціальної захищеності та податкової культури молоді,  реалізації її права на освіту, та враховуючи актуальність питання застосування податкової знижки щодо витрат на навчання, податківці звернулися до учбових закладів міста Полтави з пропозицією проведення спільних заходів для більш детального ознайомлення студентів, їх батьків, викладачів з порядком та умовами декларування доходів громадян, зокрема, з метою надання податкової знижки відповідно до норм статті 166 Податкового кодексу України. 

Так, сьогодні у Полтавському Університеті економіки і торгівлі відбувся семінар, на якому фахівці Головного управління ДФС у Полтавській області  розповіли студентам, їх батькам, викладачам про умови обов’язкового подання декларацій, та за бажанням, - з метою отримання податкової знижки щодо витрат на освіту. На заході були присутні близько 100 учасників. В ході проведення семінару податківцями були надані відповіді на всі запитання присутніх.  

 

 

ГУ ДФС у Полтавській області