Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На ухиленні від сплати більше 6 млн. грн. ПДВ викрито одного із сільгоспвиробників Полтавщини

07.03.2019

Працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області під процесуальним керівництвом прокуратури викрили службових осіб одного із сільськогосподарських виробників Полтавщини, які ухилилися від сплати більше 6 млн. гривень податку на додану вартість.

В ході проведення досудового розслідування кримінального провадження за ч.1 та ч.3 ст.212 КК України встановлено, що службові особи підприємства, яке займається вирощуванням зернових культур, протягом 2016 – 2018 років відображали в бухгалтерському та податковому обліку безтоварні операції щодо купівлі у фіктивних компаній посівного матеріалу та органічних добрив, які фактично закуповували за готівку. Крім того, частину вирощеного врожаю фігуранти реалізовували за готівку без відображення даних операцій в бухгалтерському та податковому обліку підприємства.

Внаслідок таких дій вказані особи ухилились від сплати більше 6 млн. грн. ПДВ.

На підставі ухвал суду проведено обшуки в офісних та складських приміщеннях підприємства, а також за місцями проживання фігурантів. За результатами обшуків вилучено оригінали та копії документів фінансово-господарської і податкової звітності, чорнові записи, електронні носії інформації, готівкові кошти у національній та іноземній валюті у еквіваленті понад 700 тис. грн., а також 150 тонн зерна кукурудзи орієнтовною вартістю 700,0 тис. грн.

Тривають подальші слідчі дії.

 

 

Оперативне управління

ГУ ДФС у Полтавській області