Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Талановиті та креативні – в ГУ ДФС у Полтавській області вітали творчу молодь

18.03.2019

Днями в Головному управлінні ДФС у Полтавській області зустрічали лауреатів та учасників конкурсу дитячого малюнка, що проводився наприкінці минулого року Всеукраїнською професійною спілкою працівників органів ДФС серед дітей членів профспілки.

Дітлахів та їх батьків- членів профспілки привітали голова журі конкурсу, заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Алла Рябкова та секретар журі, голова ППО працівників ГУ ДФС у Полтавській області Вікторія Захарченко, які подякували за участь у цих творчих змаганнях та відзначили, що в обласному етапі конкурсу по Головному управлінню ДФС у Полтавській області та управліннях на правах відокремлених підрозділів взяли участь майже 40 робіт конкурсантів. Три переможні роботи було відправлено на Всеукраїнський етап конкурсу до Києва, де до речі, один з учасників  - Денис Оберемок з Горішніх плавнів  посів третє почесне місце.

Відзначивши переможців обласного етапу конкурсу та його обдарованих конкурсантів члени суддівської комісії вручили винуватцям заходу почесні відзнаки та подарунки від Полтавської обласної організації ВПС ПО ДФС. Привітання та нагородження конкурсантів пройшло й на місцях, у відокремлених управліннях Головного управління ДФС в області.

Головне управління ДФС у Полтавській області