Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фахівці ГУ ДФС Полтавщини взяли участь у третьому Форумі ОСББ

20.03.2019

У виставковій залі Полтавського міського Будинку культури пройшов Третій форум ОСББ Полтавщини, організований Асоціацією «Підтримки об’єднань співвласників будинків» за підтримки КО «Інститут розвитку міста Полтави».

Як пояснюють організатори, актуальність проведення Третього форуму полягає у розв’язанні конкретної проблеми – підвищенні рівня обізнаності голів та членів ОСББ для прозорого та чіткого функціонування окремих житлових об’єднань. Постійне збільшення кількості об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в Полтавській області зазвичай, на жаль, не означає покращення якості їх функціонування. Завдяки форуму з’явилася можливість вирішити конкретні питання, що стосуються нагальних проблем і їх вирішення на теренах Полтавщини. Також, на зібранні основна увага приділялася саме роз’яснювальному аспекту, з тим щоб голови та члени ОСББ за допомогою комунікації з державними структурами обрали для себе прозорий та чіткий план функціонування житлових об’єднань та розуміли перспективи нововведень

Участь у форумі взяли і фахівці Головного управління ДФС у Полтавській області, роз’яснивши присутнім питання статусу неприбутковості, впливу зміни мінімальної заробітної плати на оформлення працівників в ОСББ та її оподаткування. Зокрема спікери від ГУ ДФС у Полтавській області зупинилися на: вимогах до неприбуткових підприємств, установ та організацій; порядку та способах подання документів для включення або виключення до відповідного Реєстру; питаннях звітування неприбуткових установ та організацій, тощо. Після виступів, під час панельної дискусії із відвідувачами форуму фахівці Головного управління ДФС області відповіли на всі запитання та звернули увагу кожну конкретну ситуацію.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області