Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

ПОЛТАВЦІ ВЖЕ ЗАДЕКЛАРУВАЛИ ПОНАД 80 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ДОХОДІВ, ОТРИМАНИХ У 2018 РОЦІ

18.03.2019

Вже 80,7 мільйонів гривень доходів, отриманих у 2018 році задекларували мешканці міста Полтави станом на 15 березня 2019 року. Про це повідомила заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб управління у м.Полтаві ГУ ДФС у Полтавській області Наталія Сіденко.

Загалом впродовж деклараційної кампанії свої статки вже задекларували 450 громадян. 342 декларанта подали обов’язкові декларації та 108 звернулися до міської податкової інспекції з метою отримання податкової знижки.

17  жителів міста Полтави задекларували доходи, сума яких перевищила 1 мільйон гривень.

Наталія Сіденко нагадує, що громадяни можуть зекономити свій час та зробити процедуру декларування більш зручною та швидкою, отримавши ключ електронного цифрового підпису у Центрі обслуговування платників ДПІ у м. Полтаві та скориставшись електронним сервісом «Декларування он-лайн» на веб-порталі Державної фіскальної служби за адресою www.sfs.gov.ua.

            Податківці м.Полтави проводять широку агітаційну та роз’яснювальну роботу серед мешканців міста з метою залучення до декларування якомога більшого числа полтавців,  та завжди готові надати консультаційну допомогу  з цього питання. У свою чергу у Державній податковій інспекції м.Полтави створено всі умови для того, щоб громадяни з мінімальними затратами зусиль та часу виконали свій конституційний обов’язок – задек ларували доходи до 1 травня 2019 року.

 

Сектор організаційного забезпечення

управління у м.Полтаві