Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податковою міліцією Полтавської області вилучено з незаконного обігу тютюнових виробів на 18 млн. грн.

10.06.2019

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області під процесуальним керівництвом прокуратури області викрили незаконне виробництво тютюнових виробів та ліквідували канал їх незаконного постачання в Україну.

В рамках проведення операцій "Акциз–2019", "Рубіж" та розслідування кримінального провадження ч.1, ч.3 ст.204, ч.1 ст.199 КК України було встановлено групу осіб, які на території Харківської та Полтавської областей в замаскованих приміщеннях, з використанням спеціалізованого обладнання організували незаконне виготовлення тютюнових виробів. Також зазначені особи незаконно ввозили тютюнові вироби на територію України поза митним контролем з тимчасово окупованих територій та Республіки Молдова.

Реалізовували продукцію через мережу торгівельних точок по всій території України та мережу Інтернет з використанням служб кур’єрської доставки.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено майже півмільйона пачок незаконно виготовлених та ввезених на територію України поза митним контролем тютюнових виробів вартістю понад 18 млн. грн., обладнання, автотранспорт, а також 227 тис. доларів США і 110 євро.

Проводяться слідчі дії.