Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Полтавській митниці ДФС нагадали, що продовжено перехідний період розмитнення "євроблях" та коли зростуть штрафи для власників "євроблях"

10.06.2019

Власники   автомобілів з іноземними номерами отримали додатковий час для митного оформлення своїх автівок  без посилених штрафних санкцій. 
            З 22 серпня вступають у дію нові санкції. Про таке нагадує  Полтавська митниця ДФС.

           Відповідальність  за знаходження нелегалізованих авто на митній території України у серпні 2019 року значно зросте!

           Так, у разі перевищення строку доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення від 20 до 30 діб передбачено штраф у розмірі 85 тис. грн. Якщо строк перевищено більш ніж на 30 діб, то розмір штрафу сягатиме 170 тис. грн або конфіскація таких авто.

           Аналогічні розміри штрафів і при перевищенні строків тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення. Так, перевищення від 20 до 30 діб – сума штрафу складатиме   85 тис. грн., понад 30 діб, також у разі втрати або розкомплектування ТЗ – 170 тис. грн. або конфіскація.  Крім цього, передбачено відповідальність за передачу транспортного засобу особистого користування, тимчасово ввезеного на митну територію України чи поміщеного у митний режим транзиту, у володіння або розпорядження іншій особі, а також використання такого ТЗ у комерційних цілях. При такому порушенні доведеться сплатити штраф у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 34 тис. грн.

Тому звертаємо увагу всіх власників автомобілів з іноземною реєстрацією вчасно оформлюйте свої транспортні засоби