Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Оздоровчий центр «Орлятко» приймає друзів

18.06.2019

Один з найкращих дитячих оздоровчих центрів області «Орлятко» імені Володимира Михайловича Садового розташований в селі Матвіївка Котелевського району на Полтавщині, яким опікується Полтавська обласна організація Всеукраїнської профспілки працівників органів Державної фіскальної служби.

До послуг відпочиваючих діє відповідний сервіс: їдальня з двома просторими залами, власний автобус, що возить малечу на охайний пляж, бібліотека, комп’ютерний клас, футбольне поле, волейбольні та баскетбольні майданчики, гімнастичне обладнання, настільний теніс, естрада в затишному сосновому обрамленні та багато іншого. А цього року для дітей було закуплено 50 новеньких велосипедів.

Як завжди відпочинок у оздоровчому центрі тематичний. І у 2019 році його гасло – „Проекти”. Хлопчаки та дівчатка мають право самі обирати в своїх, так званих, гуртах заходи дозвілля, голосувати за них і відпочивати.

Як зазначив начальник ГУ ДФС у Полтавській області Сергій Садовий під час відкриття оздоровчого сезону в таборі - «Діти хочуть себе реалізувати і не просто чекають, що з Полтави приїдуть гості та скажуть їм гарні слова. Вони самі прагнуть це зробити. Тому ми змінили повністю підхід до свята. Відтепер хлопчаки та дівчатка самі показують нам свої таланти.».

Приємно зазначити, що путівки на всі зміни для оздоровлення дітей, а це майже 600, практично реалізовані. Також у таборі „Орлятко” за доброю традицією відбудеться і 4 зміна, де будуть відпочивати та оздоровлюватись дітки з вадами здоров’я.

Поздоровила дітлахів і голова Полтавської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників органів Державної фіскальної служби Ольга Клочко - «З початку відкриття цього табору діти з задоволенням приїжджають сюди. І ми цим пишаємося. Вже у березні – травні майже всі путівки до оздоровчого центру реалізовані. А це є визнанням для „Орлятка” ».

Так, на І зміні оздоровчого сезону 2019 на 193 вихованців чекає змістовний відпочинок, оздоровлення, а ще, звичайно, знайти справжніх та вірних друзів!

 

ГУ ДФС у Полтавській області