Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Щодо заповнення реквізитів "Призначення платежу" та "Отримувач" платіжного доручення на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

25.06.2019

Вимоги щодо заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 N 666, із змінами і доповненнями (далі - Порядок N 666).

Так, відповідно до п. 5 Порядку N 666 при сплаті єдиного внеску поле "Призначення платежу" розрахункового документа заповнюється таким чином:

у полі N 1 - зазначається службовий код ("*");

у полі N 2 - друкується розділовий знак ";" та код виду сплати ("101" - Сплата суми єдиного внеску);

у полі N 3 - друкується розділовий знак ";" та код за ЄДРПОУ платника, який здійснює сплату;

у полі N 4 - друкується розділовий знак ";" та роз'яснювальна інформація про призначення платежу;

у полі N 5 - друкується розділовий знак ";", поле не заповнюється;

у полі N 6 - друкується розділовий знак ";", поле не заповнюється;

у полі N 7 - друкується розділовий знак ";", поле не заповнюється.

Відповідно до п. 15 додатка 7 до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 21 січня 2004 року N 22, при заповненні реквізита "Отримувач":

зазначаються найменування отримувача, що відповідає найменуванню отримувача, яке заявлене в банку отримувача в картці із зразками підписів, або його скорочене найменування, яке відповідає зареєстрованому в установчих документах;

зазначається прізвище, ім'я, по батькові отримувача, що відповідає прізвищу, імені, по батькові отримувача, яке заявлене в банку отримувача в картці із зразками підписів;

під час сплати платежів до бюджету зазначаються найменування (повне або скорочене) відповідної установи, на ім'я якої відкрито рахунки для зарахування надходжень до державного та/або місцевих бюджетів, найменування території та код бюджетної класифікації.

Зазначений порядок розповсюджується і на платників єдиного внеску.

При цьому відповідно до частини шостої ст. 9 Закону України, від 08.07.2010               № 2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" для зарахування єдиного внеску в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, та його територіальних органах відкриваються в установленому порядку небюджетні рахунки відповідному органу доходів і зборів.

Оскільки єдиний внесок не належить до доходів бюджету, то код бюджетної класифікації не вказується, а у полі "Отримувач" платіжного доручення зазначаються найменування органу ДФС та його код ЄДРПОУ.

 

 

Головне управління ДФС у Полтавській області