Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Полтавська митниця ДФС звертає увагу всіх власників автомобілів з іноземною реєстрацією: Вчасно оформлюйте свої транспортні засоби !

12.07.2019

Власники   автомобілів з іноземними номерами отримали додатковий час для митного оформлення своїх автівок  без посилених штрафних санкцій. 
  Нагадуємо, що з 22 серпня поточного року вступають у дію нові санкції. Відповідальність  за знаходження нелегалізованих  авто на митній території України у серпні 2019 року значно зросте!

 Так, у разі перевищення строку доставки транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення :

-         від 20 до 30 діб передбачено штраф у розмірі 85 тис. грн.

-         більш ніж на 30 діб, то розмір штрафу сягатиме 170тис.грн або конфіскація таких авто.

 Аналогічні розміри штрафів і при перевищенні строків тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування та комерційного призначення. Крім цього, передбачено відповідальність за передачу транспортного засобу особистого користування, тимчасово ввезеного на митну територію України чи поміщеного у митний режим транзиту, у володіння або розпорядження іншій особі, а також використання такого ТЗ у комерційних цілях. При такому порушенні доведеться сплатити     штраф у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 34 тис. грн.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області