Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Підрозділи аудиту ГУ ДФС Полтавщини поповнюють Державну скарбницю

19.07.2019

Підрозділами аудиту протягом січня-червня 2019 року здійснено 321 документальну перевірку суб’єктів господарювання, в тому числі 92 планових та 229 позапланових. За результатами перевірок до Державного бюджету донараховано узгоджених податкових зобов’язань – 40,9 млн.гривень. Із донарахованих за актами перевірок сум до Державного бюджету надійшло – 31,8 млн. грн., що на 8,7 млн. грн.. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Крім того, за результатами контрольно - перевірочної роботи:

 - зменшено від'ємне значення об'єкта оподаткування податком на прибуток на 593,6 млн. грн., внаслідок чого упереджено несплату податку на прибуток на 106,8 млн. гривень; 

- сума зменшеного від'ємного значення різниці між податковими зобов’язаннями та податковим кредитом з ПДВ склала – 11,2 млн. гривень.

Також, з початку року проведено 233 фактичні перевірки.
За результатами проведених перевірок до бюджету донараховано узгоджених податкових зобов’язань, які пред‘явлено до сплати, на суму 863 тис.грн.

Рівень узгодженості за перше півріччя поточного року складає 81 відсоток. За результатами перевірок, по яких наступив термін сплати, забезпечено надходження до бюджету узгоджених донарахувань на суму 522 тис.грн., що на 115 тис.грн. або 22 відс. більше, ніж за аналогічний період 2018 року (407 млн. гривень).

Головне управління  ДФС у Полтавській області