Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Привітання начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Сергія Садового з Днем бухгалтера

16.07.2019

Представники однієї із найточніших професій у світі, професії без якої не можливо уявити роботу будь-якої організації, структури чи установи, бухгалтери, відзначають своє професійне свято 16 липня. Саме від професійності, відповідальності та уважності бухгалтера залежить не лише успіх окремого закладу, фірми чи підприємства, а й економіка держави в цілому.

Шановні бухгалтери, вітаю вас із професійним святом! Хай цей святковий день для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу, кожному бухгалтеру висловлять подяку і шану за скромну, але вкрай необхідну копітку працю, яка характеризується ще й найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю, принциповістю та законністю.

Від щирого серця бажаю вам здоров’я та щастя, розсудливості та впевненості, а також великого успіху, який буде супроводжувати вас у всіх ваших справах! Нехай життя наповнюється приємними сюрпризами, цікавими моментами, веселими зустрічами та радісними емоціями. Миру та добробуту вам та вашим рідним! 

З повагою, начальник Головного управління

ДФС у Полтавській області  

Сергій Садовий