Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В центрі уваги ГУ ДФС та управління Пенсійного фонду Полтавщини - наповнення бюджету

13.08.2019

Під час спільної наради представників ГУ ДФС у Полтавській області та Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, що днями пройшла в Головному управлінні ДФС Полтавщини особлива увага була зосереджена на забезпеченні надходжень єдиного соціального внеску у серпні  2019 року та перспективах із цього питання у вересні поточного року.

В нараді взяли участь заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова та заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Оксана Мисик.

Під час зустрічі за інформацією ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області було відзначено, що постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 №544 внесено зміни до бюджету Пенсійного фонду України на 2019 рік в частині надходження єдиного соціального внеску. Окрім того, бюджет доповнено позицією «погашення позик, наданих з єдиного казначейського рахунка у 2018 році в сумі 4755481,8 грн.» Враховуючи це Пенсійним фондом України збільшено планові надходження із ЄСВ за січень-вересень 2019 року на 246,2 млн.грн (з 5196,9 млн.грн. на 5443,1 млн.грн.) або 4,7 відсотки. 

В свою чергу в ГУ ДФС у Полтавській області зазначили, що індикативний показник  по єдиному внеску доведений Державною фіскальною службою України на серпень та вересень 2019 року в сумі 598,5 млн.грн. та відповідно 600,2 млн.грн. буде виконаний в повному обсязі.

  

Головне управління ДФС у Полтавській області