Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Експортна конференція з представниками бізнесу «Як працює «Єдине вікно» на митниці»

19.09.2019

Представники Полтавської митниці ДФС 11вересня 2019року прийняли участь в  Експортній конференції, організованою центром інформаційної підтримки бізнесу у співпраці з ЄБРР за підтримки Полтавської облдержадміністрації.

Відбувся якісний діалог експортерів та підприємств малого й середнього бізнесу Полтавщини, що планують експорт  в області.

У панельній дискусії про механізм «Єдиного вікна» на митниці  взяла участь Валентина Заколодяжна, начальник управління адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання Полтавської митниці ДФС.

Зазначила , що вагомим здобутком Полтавської митниці ДФС є повний перехід з 1 лютого 2018 року до інформаційного обміну під час митного оформлення товарів за принципом «єдиного вікна». Система  єдиного вікна є одним з найефективніших рішень обробки інформації в процесі митного оформлення. Показник  здійснених оформлень товарів за принципом «єдиного вікна» у зоні діяльності митниці на сьогодні становить 100%. Обговорено проблемні питання та перспективи їх реалізації.

У своїй доповіді звернула увагу присутніх, що Полтавською митницею ДФС виконуються усі законодавчі зобов’язання для покращення бізнес-клімату регіону . 

Сприяння   торгівлі через спрощення процедур є важливим напрямком діяльності Полтавській митниці ДФС, який забезпечує системну основу формування та реалізації митної політики держави.