Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Університет митної справи та фінансів запрошує на День абітурієнта та Курси довузівської підготовки

17.09.2019

Державний вищий навчальний заклад - Університет митної справи та фінансів запрошує усіх бажаючих дізнатися про спеціальності на Днях відкритих дверей, які відбудуться 21 вересня та 05 жовтня 2019 року.

Університет здійснює підготовку фахівців за 20 спеціальностями: «Міжнародне право»; «Право»; «Облік і оподаткування»; «Міжнародні економічні відносини»; «Менеджмент»; «Публічне управління та адміністрування»; «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»; «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»; «Кібербезпека»; «Туризм»; «Фінанси, банківська справа та страхування»; «Економіка»; «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»; «Соціальне забепечення»; «Маркетинг»; «Прикладна математика», «Філологія», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Психологія» та «Журналістика».

З метою проведення профорієнтаційної роботи та популяризації державної служби навчально-науковий інститут «Митна академія» Університету митної справи та фінансів запрошуємо з 19 жовтня 2019 року на Курси довузівської підготовки. Термін навчання на курсах – 7 місяців.