Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Щодо призначення Дмитра Венцковського заступником Голови ДФС

22.11.2019

З 19 листопада 2019 року Дмитра Венцковського призначено на посаду заступника Голови Державної фіскальної служби України. Це рішення закріплене розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1068-р від 15 листопада 2019 р. Нового заступника Голови ДФС призначено строком на п’ять років, що обумовлено вимогами Закону України «Про державну службу», згідно з якими на посади категорії "А" (вищий корпус державної служби) застосовується строкове призначення. 

На новій посаді Дмитро Венцковський зосередиться на успішному завершенні реорганізації Державної фіскальної служби та передачі функцій новим службам.

«Відповідно до покладених на мене обов’язків пріоритетними для мене будуть наступні завдання: завершення процедури розподілу майна між ДПС/Держмитслужбою, з урахуванням специфіки цих служб та потреб у забезпеченні їх безперебійної ефективної діяльності; підтримання спільних функцій та процедур для ДФС/ДПС/Держмитслужби до завершення їх розподілу та забезпечення ДФС фінансуванням до завершення реформи», - зазначив Дмитро Венцковський.

 

ДОВІДКА: 

На сьогодні є три суб'єкти владних повноважень:

1. Державна податкова служба, якій передано податкову функцію і яка розпочала діяльність (розпорядження КМУ № 682-р від 21.08.2019 р.).

2. Державна митна служба, якій буде передано митну функцію.

3. Державна фіскальна служба, якій повернуто правоохоронну функцію до утворення Бюро фінансових розслідувань.

На даний момент вже створено територіальні органи ДПС та ДМС. Але балансоутримувачем цього майна залишається ДФС. Сукупна балансова вартість майна ДФС (разом з територіальними органами) складає майже 4 млрд грн.

 

 

Державна фіскальна служба України