Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Замість деревного вугілля до Румунії намагалися вивезти сигарети на понад 2,7 млн грн

19.11.2019

Спробу незаконного переміщення 62 800 пачок тютюнових виробів припинено в пункті пропуску «Порубне» митного поста «Вадул-Сірет» за допомогою службового собаки митників Рокі співробітниками Чернівецької митниці ДФС спільно із представниками УСБУ у Чернівецькій області та Чернівецького прикордонного загону.

Підакцизний товар виявлено під час здійснення поглибленого догляду вантажного автомобіля «VOLVO» з напівпричепом «KOGEL» під керуванням 35-річного мешканця Чернівецької області, який слідував з України до Румунії в службових справах.

Для здійснення митних формальностей представник перевізника подав товаросупровідні документи, згідно яких у вказаному транспортному засобі переміщувався вантаж «вугілля деревне з твердих порід дерева», відправником якого було підприємство з Житомирщини, покупцем – румунська фірма.

Під час здійснення митного огляду товару виявлено, що частину поліпропіленових мішків (а це близько 100) замість деревного вугілля було заповнено сигаретами. Також під час перерахунку вантажних місць встановлено невідповідність інформації, зазначеній в ТСД.

За даним фактом відносно водія фірми-перевізника митники запровадили справи про порушення митних правил за ознаками порушень митних правил, передбачених ст.470 та ч.1 ст. 483  Митного кодексу України.

За протоколом тютюнові вироби вітчизняного виробництва марок «Marlboro», «Rothmans» та ««Rothmans Royals» загальною вартістю 2 млн 708 тис 400 грн вилучено.

Державна фіскальна служба України