Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Митники Полтавщини активно співпрацюють з громадськістю та бізнесом регіону

10.09.2014

З початку року Полтавською митницею Міндоходів оформлено майже 23 тисячі митних декларацій, на підставі яких 4,5 млн. тонн вантажів перетнули митний кордон України. Щоденно, з метою здійснення експортно-імпортних операцій, з митницею співпрацюють митні брокери, декларанти, фізичні та юридичні особи. Саме тому одне із головних завдань, що стоїть перед митниками – ведення відкритого та відвертого діалогу з бізнесом та громадськістю.

Багато років поспіль, за ініціативи керівництва митниці, щомісячно проводяться наради з суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності регіону. Під час нарад, що проходять у форматі «круглого столу», представники бізнесу та громадськість мають змогу особисто поспілкуватися з фахівцями митної справи регіону та отримати кваліфіковані відповіді на свої питання.

З квітня поточного року з метою активізації співпраці митниці з суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності з питань реалізації державної митної політики (для обговорення проблем, які виникають під час здійснення митних процедур, і можливих шляхів їх розв’язання, а також об’єднання зусиль у протидії службовим зловживанням) запроваджено особистий прийом, зустрічі керівництва митниці з представниками бізнесу області. Такі зустрічі проводяться кожну другу та четверту п’ятницю місяця в адміністративному будинку митниці за адресою (м. Полтава, вул. Пролетарська, 28).

Керівництвом митниці приділяється значна увага питанням попереджувально-профілактичної роботи та неприпустимості вчинення посадовими особами митниці службових злочинів та корупційних правопорушень.

У період з 2011 року по теперішній час правоохоронними органами факти вчинення корупційних правопорушень митниками не виявлялися, відповідні адміністративні протоколи не складалися. Підозри щодо скоєння злочинів у сфері службової діяльності працівникам митниці не пред’являлися.

 

 ГУ Міндоходів у Полтавській області