Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Протидія корупції в лавах органів ДФС Полтавської області

27.04.2015

Як повідомила в.о.начальника ГУ ДФС у Полтавській області з метою упередження та профілактики вчинення працівниками органів державної фіскальної служби Полтавщини злочинів у сфері службової діяльності та корупційних правопорушень протягом першого кварталу 2015 року працівниками відділу власної безпеки ГУ ДФС у Полтавській області здійснено 310 профілактичних заходів. За результатами службових перевірок винесено 11 офіційних застережень.

За вказаний період органами прокуратури відкрито 5 кримінальних проваджень за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1, ч.2, ст.364,  ч.1 ст. 366, ч.1 ст.367 та ч. 4 ст.368 Кримінального кодексу України відносно працівників органів державної фіскальної служби області, які допустили порушення при проведенні контрольно – перевірочних заходів.

         Проведено 36 службових перевірок (розслідувань) за інформацією щодо можливих порушень вимог чинного законодавства працівниками органів державної фіскальної служби області, в тому числі  15 за зверненнями громадян, юридичних осіб.

         Всі звернення розглянуті вчасно, без порушення термінів. За результатами розгляду підтвердились факти, викладені в 1 зверненні, в 3 випадках факти частково знайшли своє підтвердження. До органів прокуратури для прийняття рішення згідно Закону передано 8 матеріалів  перевірок.

  На адресу керівників підрозділів внесено 16 подань про усунення виявлених перевірками недоліків та притягнення винних осіб до відповідальності. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 19 працівників органів державної фіскальної служби області, в тому числі 1 звільнено.

З метою недопущення прийняття на службу осіб, які в подальшому можуть дискредитувати органи ДФС, проведено перевірку 42 кандидатів. За результатами перевірок, заперечень щодо їх подальшого працевлаштування не було.     

        Так з метою упередження та профілактики вчинення працівниками органів державної фіскальної служби області злочинів у сфері службової діяльності та корупційних правопорушень співробітниками  відділу власної безпеки Головного управління ДФС у Полтавській області викрито працівника податкової інспекції  у м. Полтаві , який намагався отримати хабар від директора одного  з приватних  підприємств міста.

        Інспектор Державної податкової інспекції у м. Полтаві намагався отримати кошти у сумі 4 тис. гривень за сприяння в оформленні свідоцтва платника ПДВ.

 

        

       

 

          Оперативниками підрозділу власної безпеки ГУ ДФС у Полтавській області у затриманого зловмисника в ході обшуку було виявлено частину хабара у сумі 2 тисячі гривень.

         За вказаним фактом інформацію  внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу  України та розпочато кримінальне провадження.

 Продовжує працювати оновлений телефонний сервіс „Пульс”, який швидко реагує на критику від платників податків та громадян щодо неправомірних дій або бездіяльності працівників податкових та митних органів. Номер „Пульсу” - (044) 284-00-07.

Лінія працює  цілодобово: у робочий час інформацію про корупційні та інші неправомірні дії приймають працівники, а у неробочий час - інтерактивний автовідповідач.

Співробітники Державної фіскальної служби не тільки приймають звернення, але й потім повідомляють заявника про результати перевірки та вжиті заходи.

Конфіденційність та об’єктивність перевірки Вашого звернення гарантується! Звертайтеся і  вам обов’язково допоможуть!

 

ГУ ДФС у Полтавській області