Територіальні органи ДФС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Аналітична довідка про роботу ГУ ДФС у Полтавській області протягом січня - червня 2019 року

10.07.2019

У січні-червені 2019 року до ГУ ДФС у Полтавській області надійшло 71 письмове звернення громадян, що на 46 звернень менше, ніж за відповідний період 2018 року.

Аналіз стану роботи зі зверненнями громадян показав, що питання, з якими найчастіше зверталися громадяни письмово стосувались роз’яснень норм чинного податкового законодавства. Основною причиною їх надходжень є постійні зміни в законодавстві. Громадяни зверталися до ГУ ДФС у Полтавській області з питань, які стосувалися: контрольно-перевірочної роботи (48), інформування про ухилення від сплати податків (11), реєстрації та обліку платників податків (5) , податку на доходи фізичних осіб (2).

На всі звернення надані своєчасні відповіді. Скарг та повторних звернень до ГУ ДФС у Полтавській області від громадян протягом першого півріччя 2019 року не надходило, як і за відповідний період 2018 року.

Впродовж 2019 року проведено 14 особистих прийомів громадян керівництвом Головного управління ДФС Полтавщини. З них: три – начальником Головного управління, три – його заступниками, сім - іншими посадовими особами ГУ ДФС у Полтавській області та один – заступником начальника митниці. Основні питання, що порушувалися на особистих прийомах: контрольно-перевірочна робота, інформування про ухилення від сплати податків, податок на доходи фізичних осіб, реєстрація та облік платників податків, єдиний соціальний внесок, митне оформлення та інше.

Нагадуємо, що особистий прийом громадян керівництвом ГУ ДФС проводиться згідно із затвердженими графіками прийому. Інформація з питань організації прийому та розгляду звернень громадян органами ДФС Полтавщини систематично розміщується на суб-сайті територіальних органів ДФС у Полтавській області за посиланням http://poltava.sfs.gov.ua/pryimalnia-gromadian/grafik-osobistogo-priyomu/ та на стендах в Центрах обслуговування платників.

 

Головне управління ДФС у Полтавській області